درباره ما

خوش آمدید

شرکت مهندسی آبانگاه راه در سال 1381 با انگیزه ورود به صحنه فعالیت های عمرانی و با هدف مشارکت در سازندگی و آبادانی کشور و معرفی خود یه عنوان یکی از متولیان این امر، تلاش خود را آغاز نموده و تا کنون توانسته است به عنوان یک خدمتگزار با اتکا به مهندسین و پرسنل مجرب و کارآزموده خود و با استفاده از توانمندی های گسترده موجود در سطح کشور و همچنین بهره گیری از فن آوری ها و تجهیزات اجرایی، در خصوص اجرای انواع پروژه ها، در زمینه های مختلف ابنیه،تاسیسات و راه سازی نقش فعال و رو به گسترشی را داخل کشور ایفا نماید.

….

.

تیم ما

روش به کار گرفته شده برای پیمانکاری ساختمان در آبانگاه راه، مدل قراردادی مدیریت پیمان است. در پیمانکاری ساختمان به روش مدیریت پیمان ، با شخص حقیقی یا حقوقی برای اجرای صفر تا صد ساختمان قرارداد بسته شده و دستمزد پیمانکار به صورت درصدی از هزینه ساخت، دستمزدها، تامین مصالح و … پرداخت می گردد. در روش مدیریت پیمان ، کارفرما در ابتدا تنها هزینه های نیروی انسانی، ماشین و مصالح را بر اساس پیش فاکتورهای ارائه شده از طرف پیمانکار ساختمان پرداخت کرده و هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی نماید. پیمانکاری ساختمان به روش مدیریت پیمان یا همان درصدی موجب کاهش چشمگیر کلیه هزینه ها می شود.

درصد پیمانکاری ساختمان

درصد پیمانکاری ساختمان با توجه به هر قرارداد متفاوت است. نوع و حجم پروژه تعیین کننده درصد پیمانکاری ساختمان می باشد. به طوری که هرچه پروژه بزرگتر باشد، درصد پیمانکاری ساختمان و دستمزد نهایی پیمانکار افزایش می یابد. به طور کلی مقدار درصد پیمانکاری ساختمان چیزی در حدود ۱۰ تا ۱۷ درصد و در پروژه های ویلایی حدود ۱۵ تا ۲۲ درصد می باشد. درصد پیمانکاری ساختمان با توجه به نوع توافق بین طرفین قابل تغییر است.

گالری تصاویر

انجام پروژه ساختمانی به این صورت است که عملیات از سمت کارفرما یا همان مقاطعه دهنده که ممکن است یک شخص حقیقی یا حقوقی باشد، به وسیله یک پیمان ‌نامه، به شخص حقیقی یا حقوقی با نام پیمانکار یا مقاطعه کار واگذار می ‌شود. به طور کلی پیمانکار به دو گروه پیمانکار عمومی و جزء دسته بندی می شود. در واقع پیمانکار عمومی فرد حقیقی یا حقوقی است که با شخص یا سازمان دیگر قرارداد امضا می کند تا پروژه را طبق قرارداد پیمانکاری ساختمان و بر اساس پروژه اجرا نماید. پیمانکار جزء نیز شخصی حقیقی یا حقوقی است که برای اجرای قسمتی از پروژه بزرگتر با پیمانکار عمومی قرارداد می بندد.

آخرین خبرها

1

بدون دیدگاه
آنچه در قراردادهای پیمانکاری اهمیت دارد این است که این حوزه صرفاً محدود به خانه‌های مسکونی نمی‌شود؛ به طور مثال می‌توان پروژه راه‌اندازی یک بازار خرید یا پروژه‌های تاسیس واحدهای فرهنگی – تفریحی…

2

بدون دیدگاه
برای مثال‌های فوق به طور نمونه، یک شرکت صرفاً در پیمانکاری ساختمان، مسکونی پروژه‌ها را قبول می‌کند و شرکت‌های دیگر صرفاً پروژه‌‌های عمرانی را پذیرش می‌کنند. دلیل آن هم کاملاً واضح است! کار کردن…
فهرست